Tavla Oyunu

Türkiye Tavla Oyna

okey oyna

Tahta üzerine özel yapılmış bölümler bulunmakta ve bu bölümlere tavla pulları yerleştirilerek oynanmaktadır. Günümüzde online oyun sitelerinde Türkiye tavla oyna başlığı altında oyun hizmeti verilmektedir. Oyunu yönlendirebilmek için iki adet zar kullanılır ve bu zarlar oyuncular tarafından sırayla atılarak gelen sayı durumuna göre pulların yerleri değiştirilir.

türkiye tavla oyna
türkiye tavla oyna

Türkiye Tavla

Reel oyunlarda her oyuncu belirlenen kuralar göre kendisine verilen 15 adet pulu tahta üzerindeki bölümlere yerleştirir. Online oyunlarda ise oyuncular bununla uğraşmaz sistem otomatik olarak yerleştirme yapar ve oyuncu sadece Zar At tuşuna basarak oyuna devam eder. Tavlaoyunuoyna.net sitemizde sizlere bedava tavla oynama hizmeti veriyoruz. Türkiye tavla oyna bölümümüzde tamamen Türk oyunculardan oluşan tavla sever bay ya da bayanlarla tavla oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunlarını oynarken sitemizin müzik hizmetlerinden faydalanabilir ve oyunlarınızı müzik eşliğinde oynayabiliyorsunuz.

Türkiye Tavla Oyunu

İnternetin kullanımı yaygınlaştıkça insanlar birçok oyun türünü bilgisayardan oynamaya başladı. Ülkemizde de insanlar işlerinde ya da evlerinde her fırsat bulduklarında, sitemize erişim yaparak tavla oynamaktadır. Bilgisayarda tavla oynama işlemlerinizde oyun ayarlarını değiştirebilirsiniz. Tavla oynayabilmeniz için sitemizde üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. Üye olmadan tavla oyna bölümümüzde sizlere en iyi tavla oyun hizmeti verilmektedir. Burada daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Oyunu eğlenceli duruma getirebilmek için önemli olan sitemizde belirlenen kurallara uymanız gerekir.

Tavla oynamayı seviyorsanız ve oyun hakkında fazla bilgi sahibi değilseniz, tavla kurallarını öğrenmek için tavlaoyunuoyna.net sitemizin Kurallar bölümünü ziyaret etmeniz ve bu bölümde yer alan tavla oyununu tüm kurallarını okumanız sizler için faydalı olacaktır. Tavla oyunu iki zar ile oynanır. Oyuncular sıra ile zar atar ve en üst sayıyı atan oyuncu oyuna başlar. Oyuna başlayacak olan oyuncu iki zarı birlikte atarak oyuna başlar. İlk oyuncu hamlesini yaptıktan sonra ikinci oyuncu iki zarı atarak kendisine hamle belirler. Oyun zar atarak ilerlemektedir. Oyun tahtası üzerindeki pullarını ilk önce toplayan oyuncu oyunu kazanmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Sevilen Tavla Oyunu Sitesi